درباره من

من علی فلاح زاده  ، متولد آخرین روز مرداد ماه سال ۱۳۵۸ هستم.

علیرغم شروع جنگ و سختیهای آن دوران، کودکی بسیار خوبی را تجربه کردم و در میان خانواده ای نه چندان متول اما با سطح فرهنگی بالا ، بزرگ شدم.

پس از پایان دوران متوسطه و به خاطر تب مهندسی آن دوران برای تحصیل در دانشگاه رشته الکترونیک را انتخاب نموده و با معدل مناسبی در سال ۱۳۸۰ فارغ التحصیل شدم.

اما در همان سالهای دانشگاه به خاطر علاقه شدیدی که به کسب و کار داشتم ، در بازار ابزار و یراق تهران و در نزد یکی از تاجرین این صنف مشغول به کارشدم.

در آن زمان با آموزش فنون کسب و کار  درسهای بسیاری را نیز آموختم که علاقه من را به کار بازاریابی و فروش تشدید کرد .

تصمیم گرفتم بعد از اتمام تحصیل به جای انجام کار های فنی و تبدیل شدن به یک مهندس ، به یک مهندس فروش یا فروشنده مهندس باشم.

پس انجام خدمت مقدس سربازی، در یک شرکت که نمایندگی کمپانی های معروفی از کشورهای فرانسه ، آلمان ، سوئیس و هلند را داشت مشغول به کار شدم.

من با توجه به علاقه بسیار زیادم به یاد گیری و دقت در کار به سرعت پله های ترقی را یکی یکی پشت سر گذاشته و از کارشناس فروش به مدیر فروش ارتقاء رتبه یافتم.

در خلال این سالها در کنار شغل اصلی به فعالیتهای بازرگانی نیز مشغول بوده وهر از چند گاهی کالاهایی را از فروشندگان بین المللی خریداری و در داخل به فروش می رساندم.

بعد از گذشت ۱۲ سال از شروع به کار ، به این نتیجه رسیدم که دانستن فنون بازار به تنهایی کافی نیست و باید با علم بازار و بازاریابی و فروش نیز آشنا شدم.

لذا تصمیم گرفتم تحصیلات خودم رو در مقطع کارشناسی ارشد در رشته MBA و با گرایش بازاریابی ادامه بدهم.

اما پس از اتمام دوره انگار که تازه شیرینی دانش بازرگانی برای من آشکار شد و برآن شدم که تحصیل را در مقطع دکترا DBA نیز ادامه دهم.

در تمام ۲۰ سال تجربه کاری تلاش نمودم بر پایه اصول اخلاقی خود که همانا صداقت ، اعتماد ، اطمینان بوده است ، قدم برداشته و تلاش نمودم بر مسیر درستی حرکت نمایم.

در طول این سالها پروژه های گوناگونی را به انجام رساندم که شاید شیرین ترین و بزرگترین آن مدیریت پروژه “پایش آلاینده های نیروگاه های کشور” بود که با همراهی جمعی از همکاران به انجام رسید.

در زمینه خدمات بازاریابی ، به عنوان مشاور بازاریابی برای چند کمپانی اروپایی فعالیتهایی مثل تحقیقات بازاریابی و یافتن نمایندگی فروش را به انجام رساندم.

و امروز با توجه به فضای امید و همدلی در کشور عزیزمان ایران و روند رو به رشد فعالیتهای اقتصادی ، امیدوار هستم که بتوانم خدمتی در جهت پیشرفت کشورم بردارم.